Скандал навколо кінопремії “Оскар” не затухає, афроамериканські актори і режисери закликають бойкотувати церемонію. Все це відбулося після того, як серед номінантів на премію не виявилося жодного афроамериканця.

Ця акція протесту не могла не зачепити афроамериканського актора і за сумісництвом ведучого кінопремії Кріса Рока. Незважаючи на прохання з боку його колег відмовитися від проведення церемонії Рок вирішив переписати всі свої монологи і додати в них коментарів стосовно цієї ситуації расистського характеру. Про це заявив продюсер Реджинальд Худлін у коментарі виданню Entertainment Tonight.

Кріс Рок - ведучий 88-ї церемонії

Кріс Рок – ведучий 88-ї церемонії “Оскар”

За словами Худліна, Кріс Рок завершив написання своєї програми для церемонії приблизно тиждень тому, але після приєднання до бойкоту “Оскара” актора Уілла Сміта з дружиною Джадою, ведучий узявся за написання нового сценарію. Також відмовитися від проведення “Оскара” Рока просили актор Тайріз Гібсон і репер 50 Cent.

Реджинальд Худлін додав, що Кріс Рок відповідально підходить до написання сценарію і годинами трудиться над ним зі своєю командою. Після виниклого скандалу він відкинув перший варіант і тепер, на думку продюсера, може створити той сценарій, про який говоритимуть і через кілька тижнів після завершення церемонії.

88-а церемонія нагородження лауреатів “Оскар” пройде в Лос-Анджелесі 28 лютого. Для актора і ведучого Кріса Рока ця церемонія стане другою, першу в 2005 році він провів не кращим чином.

Скандал навколо премії “Оскар” почався після того, як 14 січня був оголошений список номінантів, де не було жодного темношкірого актора або режисера. Політику Американської кіноакадемії деякі відомі актори назвали расистською, на що відразу відреагувала її президент Шеріл Бун Айзекс, заявивши про майбутні реформи.