У номінації “Кращий фільм року” перемогу здобула стрічка “Гра на зниження“, яку зняв Адам МакКей і продюсував Бред Пітт. Фільм розповідає про світову фінансову кризу 2008 року. Передчувши цю кризу декілька фінансистів вирішили заробити на ньому. У фільмі “Гра на зниження” зіграли актори: Крістіан Бейл, Бред Пітт, Стів Керелл, Райан Гослінг та інші. Додамо, що тепер у фільму “Виживший” з’явився гідний конкурент в битві за “Оскар”.

"Гра на зниження"

“Гра на зниження”

Кращим документальним фільмом” визнана картина “Мисливське угіддя“, вона розповідає про сексуальне насильство, що відбувається в кампусах коледжів США.

Кращий анімаційний фільму” – “Головоломка“. Всі дії стрічки відбуваються в голові маленької дівчинки. 5 головних емоцій (радість, гнів, страх, смуток і гидливість) спробують провести її через життя.

Також були обрані переможці в наступних номінаціях: “Кращий комедійний серіал” – “Очевидне”, “Кращий драматичний серіал” – “Гра престолів”, “Кращий повноформатний фільм або серіал” – “Фарго” і “Кращий реаліті-проект або змагальне шоу” – “Голос Америки”.

Премія Гільдії продюсерів США є дуже важливою, адже саме її володар, як показує статистика, найчастіше отримує “Оскар”.