Кінокомпанія Star Media почала знімати міні-серіал “Я кохаю свого чоловіка” 6 грудня 2015 року і зйомки триватимуть до кінця січня 2016 року. Український серіал знімається спеціально для телеканалу “Інтер. У головний ролях ліричної комедії “Я кохаю свого чоловіка” знялися актори: Катерина Клімова, Дмитро Суржиков, Іван Оганесян, Володимир Горянський, Ада Роговцева, Аліна Гросу та інші.

Актори серіалу "Я кохаю свого чоловіка"

Актори серіалу “Я кохаю свого чоловіка”

Серіал “Я кохаю свого чоловіка” є новою інтерпретацією знаменитої оперети “Летюча миша”. Зйомки стрічки проходили в Києві, а режисером став Дмитро Петрунь, який знімав такі серіали як – “Офіцерські дружини” і “Тест на вагітність”.

Катерина Клімова

Катерина Клімова

На перший погляд сюжет міні-серіалу досить банальний, проте пізніше починаєш розуміти, що це далеко не так. Йтиметься про сімейну пару, любов в якій почала потроху згасати через 15 років шлюбу. Чоловік (Іван Оганесян) втомився від битовухи і вирішив сходити наліво, але в результаті він закохався в свою ж дружину (Катерина Клімова), з якою випадково “познайомився” на сайті для знайомств.

Прем’єра серіалу “Я кохаю свого чоловіка” відбудеться в 2016 році на телеканалі “Інтер“.