За даними компанії TorrentFreak, самим нелегально викачуваним серіалом 2015 року традиційно стала сага “Гра престолів“. За минулий рік пірати завантажили його як мінімум 14,4 млн разів. Такий високий показник дозволив “Грі престолів” зайняти вершину рейтингу вже в 4-й раз.

"Гра престолів" знову на "піратській" вершині

“Гра престолів” знову на “піратській” вершині

Велика частина цих нелегальних завантажень відбулася протягом першого тижня після початку 5-го сезону. За даними TorrentFreak, кількість скачувань в перші 7 днів перевищила загальне число офіційних глядачів серіалу в США.

Трохи менше “Гри престолів” пірати люблять серіал “Ходячі мерці“, його завантажили 6,9 млн разів за рік, третє місце займає “Теорія Великого вибуху” з 4,4 мільйонами завантажень. Далі в рейтингу розмістилися наступні серіали: “Стріла” (3,9 млн), “Флеш” (3,6 млн), “Містер Робот” (3,5 млн), “Вікінги” (3,3 млн), “Супердівчина “(3 млн),” Чорний список “(2,9 млн) і на останньому 10-му місці” Форс-мажори “(2,6 млн).

Крім рейтингу самих нелегально завантажуваних серіалів є також аналогічний рейтинг з фільмами, який публікує портал Variety. Дані для рейтингу були взяті у компанії Excipio, яка займається збором інформації про нелегальний контент в Мережі.

“Інтерстеллар”

На першому місці в минулому році розташувався фантастичний фільм “Інтерстеллар“, його пірати завантажили 46,7 млн разів. Друге місце зайняв “Форсаж 7” з 44,6 млн завантажень, третє – “Месники: Ера Альтрона” (41,5 млн), четверте – “Світ юрського періоду” (36,8 млн) і останній в топ-5 улюблених фільмів піратів “Божевільний Макс: Дорога люті” (36,4 млн). Також в 10-ку найбільш скачуваних потрапили: “Снайпер” (33,9 млн), “50 відтінків сірого” (32,1 млн), “Хоббіт: Битва п’яти армій” (31,5 млн), “Термінатор: Генезис” (31 млн), “Kingsman: Таємна служба” (30,9 млн).