Комедійна пародія на фільм “50 відтінків сірого” – “50 відтінків чорного” (Fifty Shades of Black) через кілька днів з’явиться в прокаті. Прем’єра фільму призначена на 29 січня, рівно за 1 рік до того, як вийде друга частина “Відтінків”.

Оригінал стрічки “50 відтінків сірого” не виправдав надій глядачів і був холодно зустрінутий кінокритиками, по суті він і сам схожий на пародію самого себе. Тому охочим поглумитися над картиною не доводиться ламати голову над вигадуванням жартів, ідей виникає хоч відбавляй. Ну а коли ця тема дійшла до сімейства Уейанс, відразу стало зрозуміло, що без пародії не обійдеться. За роботу взявся Марлон Веянс – один з молодших братів. Допомагав йому в написанні сценарію Рік Альварес, який працював раніше над не зовсім вдалою франшизою “Будинок з паранормальними явищами”. Запозичена була не тільки назва фільму, але і практично весь сюжет, де був з лишком висміяний кожен безглуздий момент, яких там достатньо.

Автор ідеї, сценарист, а також головний герой пародії Марлон Веянс за сценарієм грає зухвалого й успішного бізнесмена Блека, який починає зустрічатися зі студенткою, яку грає Калі Хоук. Герой картини хоче приохотити молоду дівчину до свого фетишу, але подобається це далеко не всім.