Українська продакшн-студія Accel Time Production спеціально для телеканалу “Інтер” зняла багатосерійну мелодраму “Заради любові я все можу!“. Показ серіалу завершився 11 січня і за час трансляції він став лідером свого слота і кращим серіалом осінньо-зимового сезону 2015-2016 рр. в Україні. Серед аудиторії 18+ частка серіалу склала 20,1%. Дані були опубліковані на сайті ТК “Інтер“.

Актори серіалу

Актори серіалу “Заради любові я все можу!”

Серіал “Заради любові я все можу!” транслювався на телеканалі “Інтер” протягом 3-х місяців. Глядачі з великим інтересом стежили за долями головних героїв мелодрами і чекали розв’язки історії. Інтерес до серіалу ріс постійно, адже в ньому є все: прекрасний акторський склад, закручена сюжетна лінія і професійна знімальна група. Що вже говорити, якщо фінальна серія зібрала біля телеекранів понад 7 млн глядачів.

Можна також поглянути на графік 5 найрейтинговіших українських телеканалів у слоті телесеріалу “Заради любові я все можу!”:

Рейтинг 5-ти топових телеканалів у слоті серіалу

Рейтинг 5-ти топових телеканалів у слоті серіалу “Заради любові я все можу!”

Але не варто занадто засмучуватися закінченню серіалу “Заради любові я все можу!”, адже вже зовсім скоро на телеканалі “Інтер” покажуть нову багатосерійну мелодраму власного виробництва “Запитайте у осені“.

Актори та знімальна бригада серіалу "Заради любові я все можу!"

Актори та знімальна бригада серіалу “Заради любові я все можу!”

Знімальний процес

Знімальний процес