Лідер гурту “Океан ЕльзиСвятослав Вакарчук нещодавно став четвертим членом журі проекту “Голос країни 6” і під час “сліпих прослуховувань” майбутніх учасників шоу, розповів історію про те, чому знаменитий колектив ніколи не візьме участь у пісенному конкурсі “Євробачення.

Під час перерви між кастингом “Голос країни” Святослав Вакарчук вирішив розповісти глядачам кумедну історію про групу “Океан Ельзи”, про яку мало хто знав. Йтиметься про початок шляху групи та участь її у конкурсі “Перлини сезону”.

Музикант розповів про те, що коли групі “Океан Ельзи” було всього 1,5 року, колективом було прийнято рішення взяти участь у конкурсі “Перлини сезону“. У конкурсі група виконала 2 пісні, яких зараз практично ніхто не знає, так як у сьогоднішній історії “Океану Ельзи” їх немає. Колектив набрав 118 з 120 балів і був упевнений в тому, що переможе у конкурсі, виграні гроші планувалося витратити на запис нового альбому. Як виявилося пізніше, 118 балів набрала ще одна група і тепер, за правилами конкурсу, головний приз мав ділитися навпіл. Але організатори вирішили вчинити по іншому і оголосили, що цього разу перемогу зможе отримати лише одна група і вибере її журі.

У результаті група “Океан Ельзи” виявилася другою і в якості призу була нагороджена чотирма спортивними костюмами. Саме в той день, за словами Святослава Вакарчука, колективом було прийнято рішення більше ніколи не брати участі в конкурсах, в тому числі і в “Євробаченні“.