У понеділок, 18 січня, світ втратив ще одну музичну зірку. На 68-му році життя помер співзасновник легендарної американської групи Eagles гітарист Гленн Фрай. Ця втрата стала вже третьою з кінця грудня минулого року, після того як 28 грудня помер Леммі Кілмістер, а 10 січня помер Девід Боуї.

Гленн Фрай помер у Нью-Йорку, гітарист багато хворів в останні роки, у нього був ревматичний артрит, виразковий коліт, а останнім часом ще й пневмонія. Ці хвороби сильно підірвали здоров’я музиканта і стали причиною його смерті.

Гітарист Гленн Фрай народився в Детройті і почав свою музичну кар’єру в групі підтримки рок-співачки Лінди Ронштайд. 1971 рік став вирішальним у кар’єрі Фрая, саме в цьому році він разом з Доном Хенлі вирішив заснувати групу Eagles. Завдяки своїм хітам, таким як Hotel California, Take it Easy і Already Gone, група Eagles стала популярною у всьому світі і розташувалася серед найвідоміших світових рок-груп. До слова, більшість текстів групи написав Гленн Фрай і Дон Хенлі.

Дон Хенлі після смерті Фрая заявив, що він був йому як брат, і незважаючи на те, що в кожній групі бувають певні розбіжності, вони протягом 45 років були прекрасними друзями та однією сім’єю.

Через 9 років після свого заснування група Eagles розпалася (1980 рік). Гленн Фрай почав виступати сольно і записав кілька відмінних хітів – The One You Love, The Heat is On і Smuggler’s Blues.

Після 14 річної перерви в 1994 році Eagles вирішили возз’єднатися і записали альбом Hell Freezes Over. У 1998 році група стала частиною “Зали слави рок-н-ролу”.

У 2015 році Eagles мали дати концерт в Kennedy Center, але були змушені перенести концерт через стан здоров’я Фрая на 2016 рік.