Студія “Квартал 95” працює на всі фронти, слідом за передачами і випусками гумористичного шоу “Вечірній квартал”, студія серйозно засіла на кіноринку і готує до випуску новий серіал, але не для телеканалу “1+1”. Замовлення на новий проект надійшов від ICTV, комедійний 12-серійний серіал отримає назву “Пацики“. Про це розповів президент ТК ICTV Олександр Богуцький в інтерв’ю виданню “КП в Україні“.

За словами Богуцького, новий серіал “Пацики” вийде в ефір телеканалу навесні 2016 року. Президент ICTV впевнений, що “Квартал 95” зніме для них дуже хороший і смішний серіал.

Довідка. “Пацики” – це 12-серійний гумористичний серіал про провінціалів, які приїхали підкорювати Київ. Продюсер і керівник Студії “Квартал 95” Сергій Шефір вважає, що “Пацики” це комедійна версія серіалу “Бригада”, який розповість про дружбу і талановиту молодь.

Нагадаємо, нещодавно Студія “Квартал 95” зняла забавну пародію на культовий фільм російського режисера Олексія Балабанова “Брат”. У пародії гумористи гарненько пройшлися по ТК “1+1”, Олегу Ляшку, авіакомпанії МАУ, а також по російським телеведучим і мафії.