Продюсери вокального шоу “Голос країни нарешті розкрили таємницю і розповіли хто ж стане 4-м наставником в шостому сезоні. Тренером стане відомий український співак і лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, музикант займе крісло в проекті вже вчетверте.

Святослав Вакарчук знову займе почесне крісло наставника в проекті

Святослав Вакарчук знову займе почесне крісло наставника в проекті “Голос країни”

Генпродюсер “1+1 Production” Вікторія Лезіна впевнена в тому, що Святослав Вакарчук прекрасно надихає молоді таланти і завжди знаходить для них правильні слова. Учасники “Голос країни” зможуть потрапити в команду знаменитого на весь світ музиканта і отримати від нього цінний досвід, а глядачі зможуть побачити, як наставники борються за кожен унікальний голос на проекті.

Не варто забувати і те, що учасник команди Святослава Вакарчука Ігор Грохоцький вже перемагав в шоу, сталося це в четвертому сезоні. Також Вакарчук не забуває про молодих виконавців і по завершенню проекту, після третього сезону Святослав став продюсером фіналістки Христини Соловій.

Нагадаємо, окрім Святослава Вакарчука раніше наставниками шостого сезону “Голос країни” були призначені Потап, Тіна Кароль та Іван Дорн. Ведучими нового сезону стануть Катерина Осадча та Юрій Горбунов.