Ведучими 6-го сезону одного з найбільш рейтингових шоу України “Голос країни стануть Катерина Осадча та Юрій Горбунов. Популярні ведучі вже давно радують своїм професіоналізмом і почуттям гумору глядачів телеканалу “1+1”, так що свій вибір продюсери шоу зробили дуже легко.

Юрій Горбунов та Катерина Осадча

Юрій Горбунов та Катерина Осадча

Як заявив креативний продюсер “Голос країни” Володимир Завадюк: “Юрій Горбунов та Катерина Осадча – найулюбленіші ведучі всієї країни”. Завадюк зробив свій вибір відразу після проекту “Голос. Діти”, який Юрій та Катерина вели разом. Саме тоді продюсер зрозумів, що вони ідеальна пара і чудово виглядають разом в кадрі.

Юрій Горбунов стане сполучною ланкою між глядачами, учасниками та їхніми тренерами. В основному ведучий буде працювати на сцені. У стрес-румі Юрій і Катерина будуть по черзі підтримувати учасників проекту.

Сам Юрій дуже радий стати частиною дорослої версії шоу після ролі ведучого в “Голос. Діти“. Ведучий дуже чекає початку проекту і вважає, що новий сезон стане ще краще, адже над проектом працює дуже злагоджена й професійна команда. Також Горбунов радий працювати в парі з Катериною Осадчою, оскільки прекрасно спрацювався з нею у проекті “Голос. Діти”.

Катерина Осадча звикла працювати в кадрі одна, тому для неї дуже важливий професіоналізм партнера по майданчику, так як ведучі повинні з півслова розуміти один одного, особливо коли це стосується прямих ефірів. Таким чином, ще одна можливість попрацювати з Юрієм дуже порадувала ведучу.

Нагадаємо, нещодавно стали відомі імена перших трьох тренерів 6-го сезону “Голос країни”, ними стали Потап, Іван Дорн і Тіна Кароль. Також продюсери проекту розкрили таємницю і повідомили, хто займе останнє крісло, але про це ми напишемо в самий найближчий час.