Анастасія Приходько серйозно готується до відбору на “Євробачення 2016“. Українська співачка поділилася подробицями своєї нової пісні, яку вона планує заспівати на конкурсі. Про це повідомляє “День“.

На цей раз Приходько планує виступити на конкурсі “Євробачення” з новою романтичною композицією Free now. Ця пісня, на думку виконавиці, здатна надихнути людей на досягнення нових вершин.

Як заявила сама співачка: “Free now – пісня про свободу”. Композиція розповість слухачам про звільнення від всього того, що тягне нас на дно, гальмує і повертає до старих помилок. На думку Приходько, свобода є нашим вибором, поштовхом до нових можливостей і відкриттів. Співачка вважає цю пісню своїм досягненням, адже на неї пішло дуже багато сил і часу, але в підсумку з’явилося 2 версії композиції – англійська та українська.

Музику до Free now написала відомий вірменський композитор Шушан Саргсян, слова – Микола Бровченко. Однією з особливостей композиції стане те, що в ній буде звучати блул – рідкісний вірменсько-курдський духовний інструмент. В оригінальнаму записі Free now на цьому інструменті грає знаменитий блуліст Аваг Маргарян.

Блул

Блул