Телеканал “1+1” готує до випуску 24-серійну мелодраму “Господиня, одну з головних ролей стрічки грає відомий український актор і ведучий Юрій Горбунов.

Горбунов грає в серіалі молодого професора екології Віктора, який є затятим фанатом байків. Для цієї ролі акторові навіть довелося освоїти їзду на потужному мотоциклі Honda X4.

Байк зовсім не дешевий, його ціна $40 тисяч, тому господар мотоцикла дуже переживав за свого залізного коня. До цього моменту Юрій Горбунов вмів їздити на звичайному мотоциклі, але байк виявився чимось зовсім новим, зі своїми нюансами і актор зміг поїхати лише тоді, коли йому розповіли про всі секрети цього потужного апарату. Після того, як Юрій освоїв їзду на новому транспортному засобі, він зізнався, що захотів мати свій особистий байк.

24-х серійну мелодраму “Господиня” знімає “1+1 Production“. Серіал є адаптацією південноамериканської теленовели “La Patrona”. Головною героїнею серіалу є мати-одиначка Наташа Суворова. Живе героїня в шехтерском містечку і змушена працювати на вугледобувній шахті. На чолі цієї шахти і в цілому всього містечка стоїть дуже сильна і владна жінка Аліна Хмелевська. Наталя в силу обставин змушена кинути виклик корумпованій системі шахти, містечка і відповідно його “господарці”.

У серіалі “Господиня” знімаються актори: Олена Стефанська, Станіслав Боклан, Володимир Горянський, Юрій Горбунов та багато інших українських актори.