Культовий музикант Девід Боуї помер після півторарічної боротьби з раком. Виконавець пішов з життя всього через 2 дні після свого 69-річчя і випуску 27 альбому. Про цю подію стало відомо в понеділок, 11 січня, з повідомлення, опублікованого на офіційній сторінці Боуї в Facebook.

January 10 2016 – David Bowie died peacefully today surrounded by his family after a courageous 18 month battle with…

Опубликовано David Bowie 10 января 2016 г.

У заяві йдеться про те, що 10 січня Девід Боуї помер після тривалої боротьби з раком, поруч з музикантом знаходилися його близькі родичі. Також у повідомленні попросили поважати приватне життя сім’ї Боуї, яка переживає горе.

Всього за 2 дні до смерті Девід Боуї відзначив свій 69-й день народження і випустив свій 27 альбом “Blackstar“. Студійний альбом складається всього з 7 пісень. Престижне видання Rolling Stone назвало новий альбом Боуї – його найкращою роботою з 1970-х років.

Музикант отримав світову популярність більше 40 років тому. Про Девіді Боуї заговорили в 1970-х, його полюбили за музичні експерименти, наприклад, такі як пісня 1969 “Space Oddity“. Сингл Fame приніс музикантові в 1975-му році нечуваний успіх у США, дану пісню він записав спільно з Джоном Ленноном. Також Боуї співпрацював і з іншими легендарними групами й музикантами: Queen, Іггі Поп, Мік Джаггер, Pet Shop Boys, Тоні Вісконті та багатьма іншими.

Крім цього артист знімався в кіно, серед яких “Престиж”, “Людина, яка впала на землю”, “Зразковий самець” та інші. На рахунку Боуї премія “Сатурн”, 2 премії “Греммі” і 2 BRIT Awards.