Шостий сезон Голос країни” (Голос страны) вже не за горами, творці проекту активно підшукують для шоу тренерський склад і на даний момент вже відомі імена трьох тренерів.

Першими наставниками 6-го сезону шоу “Голос країни” були обрані відомий співак і продюсер Потап, а також виконавець Іван Дорн. Тепер черга дійшла до оголошення третього зіркового тренера – ним стала неперевершена Тіна Кароль. До речі, співачка була тренером і в попередніх 4-х сезонах проекту.

Тіна Кароль

Тіна Кароль

Підопічні Тіни Кароль вже двічі перемагали у вокальному проекті. У п’ятому сезоні “Голос країни” переміг Антон Копитін, від телеканалу “1+1” співак отримав новий кліп, а особисто від тренера Тіни Кароль – квартиру в Києві! Другий підопічний Тіни виграв у другому сезоні проекту “Голос діти”, Ромчик Сасанін став володарем свого першого кліпу на пісню “Мамина зірка”.

У шоу “Голос країни” бере участь 4 тренера, але ім’я останнього продюсери проекту поки що не розголошують. Для підігріву інтересу було знято відео, в якому бере участь 3 тренера, а крісло 4-го залишається порожнім.

Додамо, що 6-й сезон “Голос країни” стане особливим, адже в ньому буде інтернаціональний склад учасників, крім цього глядачі стануть свідками закулісся шоу. Також у новому сезоні буде значно покращено підхід до постановок, використані масштабні декорації, новітні спецефекти і технології.