На офіційній сторінці телеканалу HBO в Twitter нарешті з’явилася інформація про точну дату виходу на екрани 6-го сезону “Гри престолів“. Показ культового серіалу стартує 24 квітня 2016 року.

Шостий сезон серіалу “Гра престолів” відрізнятиметься від попередніх, адже він заснований не на раніше написаних книгах Джорджа Мартіна, а на його новій роботі. На початку 2016 року письменник заявив у своєму блозі, що у нього виникли серйозні заминки з книгою “Вітри зими” (The Winds of Winter) 6-ї частини його саги “Пісня льоду і вогню”, за якою і знімається серіал. Мартін зазначив, що багато хто залишився незадоволеним цією затримкою, але найбільше це розчарувало самого автора.

Очікувалося, що Джордж Мартін встигне завершити написання книги до 2016 року. Багато чого автор вже встиг написати, однак на закінчення книги може піти не один місяць.

Нагадаємо, нещодавно HBO представив перший тизер 6-го сезону “Гра престолів” і постер. У ролику миготять відомі всім персонажі телеепопеї, але він все ж залишив більше запитань, ніж відповідей.

Довідка. Серіал “Гра престолів” вперше був показаний ще в 2011 році. З тих пір було знято 5 сезонів, в процесі зйомок 6-й сезон і творці саги мають намір зняти ще як мінімум 7-й і 8-й сезон. Серіал вже встиг отримати звання найуспішнішого проекту телеканалу HBO, випередивши в цій гонці “Клан Сопрано”.