Герої Олеся і Микита активно готуються до весілля, поборовши всі неприємності та негаразди. Закохані розучують весільний танець і обговорюють деталі церемонії. Великим ударом для щасливої ​​нареченої стає замовлене сукні, яке виявилося жахливо некрасивим.

Бюджет сімейства Сайко тріщить по швах і мамі Олесі стає погано. Олена знаходить ідеальний наряд для нареченої, але його ціна їй не по кишені. Рідні намагаються знайти спосіб, щоб усе владнати.

У місто повертається чоловік Левандовський, який запропонував мамі Олеся успішну посаду. Олена роздумує про вакансію генерального директора компанії.

Євген рятує положення сімейства Сайко і дарує Олесі бажане плаття. Іраїда Степанівна освоюється на дачі Рибакова, забувши про інтереси її залицяльника. Левандовський розуміє, що своїм від’їздом зруйнував теплі стосунки з Оленою і тепер знову намагається завоювати її увагу.

Майбутня наречена Іраїда Степанівна ревнує Сан Санича до заміжньої Любі, після чого вони сильно сваряться. Ображений словами чоловік йде геть. Бабуся Олесі вирішує розлучитися з Рибаковим.

Олена приймає запрошення Полуярова повечеряти, змусивши ревнувати колишнього хлопця. У ніч перед весіллям Олеся починає сумніватися у своєму рішенні вийти за Микиту.

Між нами дівчатами

“Між нами дівчатами”

На щастя, поборовши передвесільний синдром молоді нарешті одружуються. Іраїда Степанівна миритися зі своїм нареченим Сан Саничем, у той час як Євген приїжджає до Олени з букетом квітів. Схоже, телеглядачі таки дочекалися щасливого хепі енду.

Поспішаємо вас порадувати! На цьому весняні прем’єри не закінчуються. На зміну одному комедійному серіалу приходить куди більш колоритний проект під назвою “Останній москаль”. Історія повідає про балувати москвичі Валері, що приїхав жити в гуцульське село. Тут його чекають захоплюючі пригоди, які відкриють хлопцю цікаві таємниці карпатських звичаїв.

Не пропустіть прем’єрний показ серіалу 14 квітня на каналі 1 + 1.

Дивитися заключну серію весняного серіалу “Між нами дівчатами”: