Вже наступного тижня, 11 січня, в ефірі телеканалу “Україна” відбудеться прем’єра нового українського серіалу “Не зарікайся“. 100-серійник буде показаний о 18:00 за київським часом.

Саундреком для мелодрами стала популярна пісня виконавця Дмитра Шурова (Pianoboy) – “Родина“. Співак заявив, що як тільки прочитав сценарій до серіалу, то відразу зрозумів, що пісня “Родина” ідеально підійде для нього. На думку Дмитра, багатосерійника “Не зарікайся” і його пісня розповідають про одне й те ж. Головна ідея пісні в тому, що у всіх українців є одна Батьківщина і неважливо де вони живуть, на сході, заході, півдні чи півночі.

Варто відзначити, що даний серіал заснований на реальних подіях, які сталися на території України в останні кілька років. Головна героїня серіалу відбуває тюремне покарання на Луганщині, до звільнення залишається вже зовсім мало. Але несподівано на сході України починається війна, яка ламає всі плани героїні.

У мелодрамі “Не зарікайся” головні ролі виконують актори: Валерія Ходос, Анна Кошмал, Віталій Салій, Костянтин Жовтневий і Яна Соболевська. Сценарій до серіалу написала Тетяна Гнєдаш. Режисер – Сергій Кравець.

Офіційний трейлер до серіалу “Не зарікайся”: