“1+1 production” розпочав зйомки 24-серійної теленовели “Хазяйка“. Ідея прийшла з Латинської Америки, де існує популярний серіал La Patrona, тому серіал “Хазяйка” не що інше, як його українська адаптація. Режисер серіалу Бата Недич, що зняв такі серіали як “Зцілення любов’ю”, “Янгол-охоронець” і “Вовчиця”.

Актори серіалу

Актори серіалу “Хазяйка”

За сценарій українізованою версії багатосерійника відповідає Ірина Чернова (Люко Дашвар), одна з найпопулярніших письменниць в Україні. У серіалі “Хазяйка” знімаються актори: Олена Стефанська, Станіслав Боклан, Володимир Горянський та багато інших українських акторів.

“1+1 production” розпочав зйомки 24-серійної теленовели “Хазяйка”

Серіал розповість телеглядачам про пошук себе, про любов, яка може перемогти будь-які перешкоди. Головна героїня серіалу кидає виклик корумпованій системі рідного шахтарського містечка. В цілому “Хазяйка” показує універсальну проблему давнього протистояння багатих і бідних. Події будуть крутитися навколо двох персонажів, молодої матері-одиначки Наталії Суворовой, яка хоче домогтися справедливості і столичного бізнесмена Олександра.

У українізованою версії серіалу події розгортаються динамічніше, адже історія повинна вкластися всього в 24 серії, а не в 120, як в оригіналі.