Ворожіння на Різдво: можливі методики.

Ворожіння на чашках. Для такого виду ворожіння потрібно кілька чашок відповідних числом кількістю ворожбитів. У чашки кладуть кільце, монету, хліб, цукор, цибулю, сіль, в одну чашку наливають трохи води. З закритими очима, кожен з тих, що ворожить, по черзі, вибирає собі чашку. Обраний предмет означає: кільце – до весілля; монета – до багатства; хліб – до достатку; цукор – до веселощів; цибулю – до сліз; сіль – до нещастя, а чашка з водою – до життя без особливих змін.

Чашка-доля

Чашка-доля (cit.press)

Ворожіння зі свічками. Вам будуть потрібні миска з водою, половинки від шкаралупи волоського горіха, в кількості рівній числу ворожбитів, і стільки ж невеликих свічок або їх шматочків. Свічки потрібно вставити в шкарлупки, запалити їх і пустити плавати в миску. В результаті, у кого свічка згорить першою, та й першою вийде заміж; відповідно та дівчина, у якої свічка згорить останньою, і заміж вийде останньої. Якщо у кого шкарлупка зі свічкою потонула, тій дівчині і зовсім заміжньою не бувати.

Кораблик-щастя

Кораблик-щастя (www.ptica-schastia.ru)

Ворожіння на майбутнього обранця. Опівночі (з 6 на 7 січня) дівчата виходять з дому і запитують у першого зустрінутого чоловіки ім’я. Те ім’я, яке він назве і буде ім’ям майбутнього чоловіка.

Твоє ім'я - моя доля

Твоє ім’я – моя доля (gadanie online.ru)

Ворожіння на папері. Візьміть паперовий лист та зіжмакайте його. Покладіть зім’ятий аркуш на дно перевернутої тарілки або блюдця й підпаліть. Після цього блюдце зі згорілої папером піднесіть до стіни і обережно повертайте блюдце, поки на стіні не з’явиться якась тінь, по контурах якої й судять про найближче майбутнє.

Листок - покажи майбутнє

Листок – покажи майбутнє (piter.tv)