Любителі якісної електронної музики будуть у захваті, адже в Україну знову прилетять королі рейву The Prodigy. Британський колектив, як і в 2013 році виступить на сцені “Палацу Спорту”, але цього разу не влітку, а 12 квітня.

У 2015 році The Prodigy дали 3 забійних концерти в Росії, проте, до України не дісталися, але в 2016 році вони порадують не лише українців, але також фанів з Білорусі. У Мінськ рейвери приїдуть на наступний день, 13 квітня.

У 2016 році The Prodigy продовжують колесити по світу на підтримку свого 6-го студійного альбому “The Day Is My Enemy“, який потужно увірвався в чарти ще в березні 2015 року. На його запис Хоулетт і компанія витратили цілих 6 років, музиканти приділяли масу уваги кожної дрібниці і в підсумку отримали саме те, що хотіли. Тепер же британські електронщики хочуть продемонструвати і нам свій фірмовий потужний саунд і неймовірну енергетику на сцені “Палацу Спорту”.

У минулому році легенди брейкбіта були хедлайнерами на безлічі кращих фестивалів, які збирали просто неймовірну кількість шанувальників. І це не дивно, адже колектив починає подумувати над тим, щоб зав’язати з виступами. Ну а ми будемо сподіватися, що все це чутки, але все ж порадимо заздалегідь купити квитки.

The Prodigy 12 квітня виступлять в Україні

The Prodigy 12 квітня виступлять в Україні

Що стосується квитків, то ціни на них стали вище в порівнянні з 2013 роком. Навряд чи це може когось здивувати, адже з тих пір курс гривні по відношенню до основних світових валют виріс в 3 рази. Найдешевший квиток можна купити в 2-й Фан-зоні, він обійдеться в 590 грн, в 1-й Фан-зоні – 990 грн. Ціни в секторах від 1190 до 2990 грн, але кілька задніх секторів ще не відкриті для продажів.