28 грудня раптово помер лідер і засновник легендарної рок-групи з Лондона Motorhead Леммі Кілмістер. Музикант помер всього через 4 дні, після того як йому виповнилося 70 років.

Виходячи з інформації близьких музиканта, Леммі лише 26 грудня дізнався про своє захворювання і через 2 дня боротьби з агресивною формою раку пішов з життя.

У своїй заяві група Motorhead висловлює глибоке потрясіння і печаль через втрату свого близького друга. Про деталі група обіцяє повідомити пізніше, а поки просить одне – “Увімкніть голосно Motorhead, увімкніть голосно Hawkwind”. Таким чином, учасники групи хочуть, щоб кожен фанат музики Кілмістера згадав про цю чудову і талановиту людину.

Група збиралася взимку 2016 року відправитися в гастрольний тур по Європі і відзначити 40 років з моменту заснування Motorhead.

Група Motorhead

Група Motorhead

Нагадаємо, Іен “Леммі” Кілмістер прославився завдяки своєму хрипкому голосу і прекрасній грі на бас-гітарі. Грубий звук його гітари став візитною карткою Motorhead, для цього Леммі використовував підсилювачі (Marshall) і сильно переобтяжував їх.

Також Леммі Кілмістера любили за його нестримну енергію, волелюбність і почуття гумору. Музикант любив випити, однак ця схильністю навряд чи є чимось новим серед рок-зірок.

Леммі Кілмістер справив великий вплив на музичний світ. Тільки дізнавшись про його смерть відомі музиканти почали писати в соціальних мережах про величезну втрату, говорячи про Леммі, як про близького друга.

Так, наприклад, Оззі Осборн написав, що він втратив одного зі своїх найближчих друзів, і буде дуже сумувати за ним.

На сторінці групи Metallica з’явилося повідомлення, яке свідчить, що Леммі був однією з тих причин, по якій група колись заснувалася. Metallica буде завжди вдячна музикантові за надане натхнення.