Незадовго до Нового 2016 року, 31 грудня, в український прокат вийде нова лірична комедія “Тепер я буду любити тебе“. У головний ролях картини знялися відомі українські актори Богдан Бенюк і Ольга Сумська. Прем’єрний показ стрічки пройшов у кінотеатрі Cinema City, де зібралася вся творча група фільму, а також відомі гості.

Творча група фільму

Творча група фільму “Тепер я буду любити тебе”

“Тепер я буду любити тебе” є однією з тих небагатьох українських стрічок, що виходять у прокат. Над фільмом працювала українсько-грузинська команда. Заслужений діяч мистецтв України Роман Ширман зняв картину за власним сценарієм та за підтримки Держкіно. Спродюсували фільм з української сторони – Олена Фетісова, Володимир Козир та “Інтерфільм”, а з грузинською – компанія “Артізм ЛТД” і Лаша Халваші.

Богдан Бенюк

Богдан Бенюк

На прем’єрі фільму крім знімальної групи були присутні і його головні герої – Ольга Сумська та Богдан Бенюк. Ці знамениті українські актори у фільмі грають подружню пару, Бенюк – модний ресторатор, а Сумська – його дружина, яка напередодні Різдва вирішує піти від нього. У фільмі “Тепер я буду любити тебе” також знялися молоді актори: Аріна Анпілогова, Христина Кисельова і Георгій Маскарашвілі.

Стрічка “Тепер я буду любити тебе” ще до виходу в прокат отримала масу позитивних відгуків від кінокритиків, які назвали його проривом в українському кінематографі, а його передпоказ зібрав аншлаг. Фільм вийде в прокат 31 грудня 2015 року.