Стрічка “Зоряні війни: Пробудження сили” (Star Wars: The Force Awakens) ймовірно готова увірватися в топ-3 найбільш касових фільмів світу. Всього за 12 днів прокату картина Джей Джей Абрамса зібрала $1 млрд і це без китайського ринку. Ця величезна сума за такий короткий період стала абсолютним рекордом. Про дану подію повідомляє кінокомпанія Walt Disney Co.

У повідомленні Disney говориться, що 7-й епізод став першим фільмом в світі, кому підкорився $1 млрд за такий короткий період часу. До цього моменту №1 у світі була картина “Світ Юрського періоду” яка зібрала $1 млрд за 13 днів.

Нагадаємо, прем’єра фільму “Зоряні війни: Пробудження сили відбулася в Штатах 15 грудня відразу в 3-х кінотеатрах Лос-Анджелеса. Кінотеатр TCL Chinese Theatre вибрали неспроста, адже в 1977 році саме в ньому був показаний 1-й епізод “Зоряних воєн”. У кінотеатрах Dolby Theatre і El Capitan Theatre щорічно проходить церемонія вручення “Оскарів”, так що і вони були обрані як би з натяком. В Україні фільм був показаний 17 грудня.