Кіностудії Legendary і Warner Bros. планують взятися за випуск досить цікавого фантастичного фільму, головними героями якого стануть два найпопулярніших чудовиська зі світу кіно – Годзілла та Кінг-Конг.

На цю ідею продюсерів надихнув фільм “Годзілла” 2014 року, його комерційний успіх показав, що цю тему можна розвивати і далі. Тепер продюсери планують створення нового всесвіту, яка буде населена потужними чудовиськами, що стали героями нового покоління, одні з цих монстрів будуть відомі глядачам, інші ж вперше з’являться на екранах. Таку думку висловив глава студії Legendary Томас Талл, він вважає, що ця картина швидше за все буде випущена вже в 2020 році.

Талл також додав, що мільйони глядачів не залишилися байдужими до кінофільму Годзілла 2014 року, і ця картина стала початком нової ери епічного розважального всесвіту. Тепер же керівник Legendary планує зібрати цих персонажів (Кінг-Конга і Годзіллу) в одному фільмі, і він упевнений, що це відбудеться вже зовсім скоро.

Сама ця ідея не є новою, оскільки чудовиська Годзілла і Кінг-Конг вже зустрічалися на екранах, проте відбувалося це дуже давно, у фільмі 1962 випуску.

Як це було раніше. Годзілла проти Кінг-Конга

Як це було раніше. Годзілла проти Кінг-Конга

У минулому році компанія Warner Bros. і Legendary перезапустили популярну франшизу про чудовисько Годзіллу. Ця картина мала в прокаті неймовірний успіх, зібравши $529 мільйонів. У 2018 році вийде продовження фільму – “Годзілла-2”.

Фільмів про Кінг-Конга було знято ще більше. Придумав даного монстра Мерієн Купер в далекому 1933 році, з тих пір він з’являвся на екранах далеко не один раз. Але самими популярними фільмами про Кінг-Конга стали стрічки Джона Гіллерміна (1976 року) і Пітера Джексона (2005 року). У 2017 році у фільму з’явиться продовження, що одержало назву “Кінг-Конг: Острів черепа”.