Журнал Forbes склав свій щорічний рейтинг найприбутковіших акторів Голлівуду за підсумками 2015 року. Номером 1 серед найрентабельніших став Кріс Еванс, актор приніс кіностудіям $181,8 на $1 свого гонорару. Основну частину прибутку принесли картини “Перший месник: Друга війна” і “Месники: Ера Альтрона”.

Міла Куніс у фільмі

Міла Куніс у фільмі “Оз: Великий і Жахливий”

Друге місце посіла Міла Куніс, в основному завдяки фільмам “Третій зайвий” і “Оз: Великий і Жахливий”, стрічка “Сходження Юпітера” при бюджеті $176 млн зібрала в прокаті всього на $8 млн більше. Актриса протягом року приносила кіностудіям по $87,3 за кожен витрачений на неї долар. На третьому рядку Скарлетт Йоханссон (фільми “Люсі” і “Месники: Ера Альтрона”), вона умножила кожен долар гонорару на 85. Також в топ-5 найбільш рентабельних акторів і актрис Голлівуду увійшли Гвінет Пелтроу ($82,9 х $1) і Емма Стоун ($54 х $1).

Скарлетт Йоханссон у фільмі

Скарлетт Йоханссон у фільмі “Люсі”

Далі рейтинг виглядає наступним чином:

  • Кріс Хемсворт – $42,1 x $1
  • Він Дізель – $40,3 x $1
  • Дженніфер Лоуренс – $39,1 x $1
  • Марк Уолберг – $39,1 x $1
  • Дуейн “Скеля” Джонсон – $28,1 x $1

Дуейн "Скеля" Джонсон

Дуейн “Скеля” Джонсон

У даному рейтингу враховувалися збори 3-х останніх фільмів з їх участю, в яких вони зіграли одну з головних ролей. А також гонорари, які їм виплачувалися за ці ролі. До уваги не бралися епізодичні ролі та анімаційні картини.