“Оскароносний” режисер Квентін Тарантіно став володарем своєї особистої зірки на “Алеї слави” в Голлівуді. На церемонії відкриття були присутні близькі, фанати, а також колеги талановитого кінематографіста. Серед гостей був і знаменитий актор Семюель Л. Джексон, який зіграв у культовому фільмі Тарантіно “Кримінальне чтиво” і в новинці, яка вийде в січні, “Мерзенна вісімка“.

67-річний Семюель Л. Джексон вже отримав свою зірку на “Алеї слави”, тому чудово розуміє почуття Квентіна Тарантіно. Актор назвав режисера справжнім кіноманом, оскільки на думку Джексона, дуже мало людей дивиться на це мистецтво так, як Квентін.

Квентін Тарантіно і Семюель Л. Джексон

Квентін Тарантіно і Семюель Л. Джексон (nv.ua)

Тарантіно був дуже здивований, коли дізнався де буде розташована його “зірка”, її розмістили біля Китайського театру. Це дуже престижне місце, тому Квентін заявив, що тепер він просто зобов’язаний стати “великою шишкою”. Крім цього Тарантіно виріс в Лос-Анджелесі і отримати зірку тут для нього дуже велика гордість, адже він є частиною цього міста.

Квентін Тарантіно дуже багатогранний, він є режисером, актором, сценаристом, кінооператором і кінопродюсером. За сценарії до своїх легендарних фільмів “Кримінальне чтиво” і “Джанго звільнений” Квентін отримав 2 премії “Оскар” і “Золотий глобус“. Крім цього картина “Кримінальне чтиво” отримала “Золоту пальмову гілку”. Також режисер зняв такі стрічки, як – “Чотири кімнати”, “Убити Білла”, “Скажені пси”, “Безславні виродки”, “Місто гріхів” і багато інших.

На даний момент кінематографіст закінчив роботу над вестерном “Мерзенна вісімка”, фільм вийде в український прокат 14 січня 2016 року.