Прем’єра 7-го епізоду “Зоряних воєн” відбулася близько тижня тому, за цей час фільм зібрав у світовому прокаті понад $500 млн, і ця цифра з кожною хвилиною зростає. При бюджеті фільму $200 млн він вже двічі окупився, а його актори зароблять хороший відсоток зі зборів. Тепер ми поговоримо трохи про гонорари головних героїв фантастики.

Найбільший куш зірвав ключовий персонаж “Зоряних Воєн” актор Харрісон Форд, який грає Хана Соло. За 7-й епізод він вже гарантовано заробив $25 млн, до цієї суми додасться відсоток зі зборів, цю суму вже на даний момент оцінюють у $9 млн. Таким чином Форд уже 100% заробить мінімум $34 млн.

Марк Хемілл, Кері Фішер і Харрісон Форд

Марк Хемілл, Кері Фішер і Харрісон Форд

Інші актори заробили набагато менше, наприклад Марк Хемілл і Керрі Фішел гарантовано отримають $1,5 млн + відсоток зі зборів. Така різниця в гонорарах аргументована тим, що герой Харрісона Форда є ключовим в космічній сазі і пов’язує старе і нове покоління. Таким чином творці фільму дають зрозуміти, що епізод міг би обійтися без Керрі і Марка, але ніяк не обійшовся б без Форда.

Новачки саги заробили ще менше, гонорари Дейзі Рідлі і Джона Бойега склали $450 тис.

Харрісон Форд заробив більше за інших акторів, проте на порядок менше режисера нового епізоду “Зоряних воєн” Джей Джей Абрамса. Режисер заробить близько $60 млн, в цю суму входить гонорар і відсоток з прокату.

Режисер 7-го епізоду

Режисер 7-го епізоду “Зоряних воєн” Джей Джей Абрамс

Star Wars: The Force Awakens обійшовся його творцям в $200 млн, при цьому у світі фільм зібрав уже понад $500 млн. Експерти вважають, що стрічка може зібрати понад $2-х млрд, що дозволить їй зайняти третю сходинку серед найкасовіших фільмів у світі. На даний момент перше місце займає “Аватар”, друге – “Титанік”. 9-го січня, поле виходу фільму в китайському прокаті, буде зрозуміло, чи зможе картина замахнутися на такий результат чи ні.