Легенди британського року Deep Purple дочекалися свого включення до “Зали слави рок-н-ролу“. Урочиста церемонія пройде в квітні 2016 року. Шанувальники чекали цієї події понад двох десятиліть і ось нарешті Deep Purple стали частиною Rock and Roll Hall of Fame.

Deep Purple

Deep Purple

Список був оголошений організаторами “Зали слави” 17 грудня 2015 року. Крім Deep Purple в списку також присутні: відомий співак і гітарист з США Стів Міллер, легендарна реп-група NWA і американські колективи Chicago та Cheap Trick. Нагадаємо, про групу Niggaz With Attitudes недавно було знято художній фільм – “Прямо з Комптона” (“Голос вулиць”).

У шорт-листі можливих учасників “Зали слави рок-н-ролу” 2015 були також британські колективи The Smiths, Yes і співачка Джанет Джексон, але в топ-5 вони потрапити не змогли.

Музикантів почали включати до “Зали слави рок-н-ролу” ще з 1986 року. Для цього тисяч музичних експертів вибирають кращих з кращих серед номінантів. Потрапити в список можна лише бувалим музикантам, так як з моменту виходу їх першого синглу повинно пройти 25 років. Саме з цієї причини шанувальники Deep Purple чекали включення їхніх кумирів в “Зал слави” ще в 1993 році. Протягом 20 років британські рокери все ніяк не могли потрапити в топ-5 номінантів.

Довідка. Група Deep Purple була створена в далекому 1968 році. Колектив разом з такими групами як Black Sabbath і Led Zeppelin стояв біля витоків важкої музики. Незважаючи на кількаразову зміну учасників групи, вона існує досі.