Сьогодні, 17 грудня, компанія Google відзначає 245 років від дня народження великого німецького композитора Людвіга ван Бетховена. На честь такої дати “Гугл” створив ігровий дудл, в якому гравцям знадобиться музичний слух, щоб допомогти Бетховену зібрати фрагменти його найвідоміших композицій.

Сюжет інтерактивної гри полягає в тому, що Бетховен по шляху у філармонію потрапляє в різні халепи. Спочатку його партитуру підлим чином з’їдає кінь, пізніше обривки нотних листів розлітаються і потрапляють на дерево. Але навіть на цьому проблеми композитора не закінчуються, знявши з дерева нотні аркуші на нього нападають птиці та впустивши фрагменти композицій на землю їх переїжджає колісниця, а по дорозі у філармонію він зривається з моста і падає разом з ними у воду. Після кожного з етапів гравцеві потрібно правильно зібрати фрагменти безсмертних композицій Бетховена і таким чином можна буде перейти до наступного рівня.

Перший етап гри. Потрібно зібрати фрагменти

Перший етап гри. Потрібно зібрати фрагменти “П’ятої симфонії”

Після проходження всіх етапів головоломки, гравець допомагає композитору дістатися до філармонії, де Бетховен виконуватиме свої шедеври.

Головоломки складаються з найвідоміших композицій Людвіга ван Бетховена: “П’ята симфонія”, “До Елізи”, “Ода радості” та “Місячна соната”.