7-й епізод “Зоряних Воєн“, що отримав назву “Пробудження сили“, обов’язково зірве куш. Лише на передпродажі квитків на фільм його творці заробили більше $100 млн! За даними експертів, вже на старті фільм може заробити приблизно $200 млн, що повністю покриє всі витрати на його створення.

Але, незважаючи на те, що квитки розкуповують як гарячі пиріжки, за даними компанії Disney вільні місця в кінотеатрах все ще залишаються на прем’єру “Зоряних воєн”. Тому кінокомпанія всіляко закликає шанувальників заздалегідь подбати про бронювання квитків, так як їх з кожною секундою стає все менше. У деяких кінотеатрах навіть були призначені додаткові сеанси, щоб на прем’єру саги змогли потрапити всі охочі.

До слова, в Україні прем’єра фільму “Зоряні війни: Пробудження сили” (Star Wars: The Force Awakens) відбудеться раніше, ніж в США. У Штатах фільм буде показаний 18 грудня. Рейтинги у картини Джей Джей Абрамса просто чудові: IMDb – 9,1 /10, КиноПоиск – 8,95 /10.

По передпродажам 7-й епізод “Зоряних воєн” як мінімум в 4 рази перевищив попередній рекорд, який раніше належав фільму “Темний лицар: Відродження” – $25 млн на передпродажах.