Коли вийде четвертий сезон детективного серіалу “Шерлок” з точністю сказати не можна, його зйомки стартують в 2016 році, а ось дата показу невідома. Зате точно можна сказати, коли герої серіалу з’являться на телеекранах в досить цікавому проекті. Телекомпанія BBC підігріває інтерес до майбутнього сезону “Шерлока” за допомогою “різдвяного” спецвипуску, який буде показаний в кінці поточного року. Трейлер даної спеціальної серії був опублікований на YouTube каналі “Бі-Бі-Сі”.

Сюжет спецвипуску буде глобально відрізнятися від основного, адже актори перенесуться у вікторіанську епоху. Події в епізоді будуть відбуватися в Лондоні кінця 19 століття, як це і описується в творі Артура Конана Дойля.

Ще в серпні продюсер франшизи Стівен Моффат трохи розповів про данний випуск, повідомивши, що Шерлок Холмс буде розслідувати загадкову справу з привидами. Головні ролі, як завжди, виконуватимуть Бенедикт Камбербетч і Мартін Фрімен, але вікторіанська епоха все ж відіб’ється на їх характерах. Холмс стане справжнім джентльменом, отримавши манери, відсутні в оригінальній версії серіалу.

Актори серіалу з'являться в досить незвичному образі

Актори серіалу з’являться в досить незвичному образі

Нагадаємо, вперше “Шерлок” вийшов на екрани ще в 2010 році. Оригінальна ідея відтворення цієї історії відразу дозволила серіалу завоювати цілу армію шанувальників. З тих пір кожні 2 роки на екрани виходив новий сезон серіалу. У 2012 вийшов другий сезон, в 2014 – третій, ну і ймовірно, що в 2016 з’явиться і довгоочікуваний четвертий сезон.