У фантастичної саги “Гаррі Поттер” з’явиться передісторія – фільм “Фантастичні тварини і де їх шукати“. Спін-офф вийде в прокат у листопаді 2016 року. Ну а поки до релізу залишається трошки менше року, кіностудія вирішила підігріти інтерес глядачів першим тизером стрічки, який був опублікований на каналі Warner Bros. Pictures в YouTube. Головну роль у фільмі виконав Едді Редмейл, також в картині знімаються актори – Колін Фаррел, Кармело Еджого, Кетрін Уотерстон та інші.

Фільм “Фантастичні тварини і де їх шукати” знімається за однойменним романом письменниці Джоан Роулінг. Стрічка розповість глядачам про події, які відбулися ще за 70 років до початку історії про Гаррі Поттера. Едді Редмейл грає магічного зоолога Ньюта Скамандер і автора книги про магічних тварин.

Джоан Роулінг крім іншого написала і сценарій до фільму. Варто відзначити, що картина “Фантастичні тварини і де їх шукати” не буде пов’язана з героями “Гаррі Поттера” і є спін-оффом.

Довідка. Джоан Роулінг написала серію з 7 романів про “Гаррі Поттера” (1998-2007). Книги були переведені на 77 мов, а видані тиражем понад 450 млн копій. Кожна з книг була екранізована (2001-2011), всього було випущено 8 фільмів (один фільм був поділений на 2 частини). Гаррі Поттера зіграв актор Деніел Редкліфф, крім цього головні ролі виконали Емма Уотсон і Руперт Грінт.