Борис Гребенщиков і гурт “Акваріум” вже в Києві. Увечері, 14 грудня, співака можна було зустріти біля входу на станцію метро “Золоті Ворота”, де він дав несподіваний концерт. У Києві БГ з’явився зовсім неспроста, адже вже сьогодні о 20:00 в концертному клубі Stereo Plaza відбудеться виступ гурту “Акваріум”.

 

#встреча #киев #киів #бг #борисгребенщиков #аквариум Иду сегодня с латины вечером, захожу в метро на Золотых воротах, вижу – внутри возбужденная толпа! Думала, может драка какая-то или поймали, например, вора:))) Подхожу ближе, смотрю – музыканты, с инструментами, только “в штатском” – пальто, шапки. Присматриваюсь лучше – БГ! Борис Гребенщиков!!! Вот так попала в нужное место а нужное время!!!))) Они уже уходили и прощались, приглашали завтра в Стереоплазу. Надо идти, раз такая встреча!)))

Фото опубликовано upucka_april (@upucka_april)

Зимовим вечором, 14 грудня, пасажири метро були не на жарт здивовані зоряною персоною, яку їм вдалося побачити в метро. Співака відразу оточила юрба фанатів і простих слухачів, адже не обов’язково бути фанатом творчості БГ, щоб знати, що він є легендою в музичному середовищі і одним з “батьків-засновників” рок-музики Росії. Невелику частину виступу артиста перехожі зняли на відео і моментально завантажили в Мережу.

Нагадаємо, 12 грудня Борис Гребенщиков спустився в московську підземку і дав там невеликий концерт. За виступом БГ на станції “Тургенєвська” також спостерігало багато шанувальників і зняло частину концерту на відео.

Прямо сейчас, в переходе на ТургеневскойUpdate: Все вот спрашивают, что это вообще, проспорил БГ, деньги зарабатывал ли…

Posted by Геннадий Авраменко on 12 декабря 2015 г.