Влітку 2016 року в прокат вийде сиквел фільму “День незалежності” – “Відродження“. Перший офіційний трейлер стрічки був опублікований на YouTube-каналі кіностудії 20th Century Fox. У головних ролях фантастичного бойовика знімуться актори: Ліам Хемсворд, Джої Кінг, Майка Монро, Вівіка А. Фокс, Джефф Голдблюм та інші.

Сюжет другої частини картини буде заснований на подіях, які відбулися через 20 років після того, що сталося в оригінальному фільмі. Цього разу прибульці знову нападуть на нашу планету, але тепер вторгнення буде більш масштабне. Жителі Землі спробують чинити опір загарбникам за допомогою інопланетних технологій, які вони навчилися використовувати після першого вторгнення. Серед лідерів опору будуть діти героїв 1-ї частини фільму.

Розмови про сиквел фільму “День незалежності” почалися ще в 2013 році, проте зйомки картини з невідомих причин відкладали кілька разів. Тепер же вихід сиквела буде приурочений до 20-річчя з моменту випуску першої частини, можливо це і задумували творці стрічки.

28-річний Вілл Сміт у першій частині фільму

28-річний Вілл Сміт у першій частині фільму “День незалежності”

Довідка. Перша частина фільму “День незалежності” вийшла на екрани ще в 1996 році. Головні ролі у фільмі зіграли актори Уілл Сміт і Білл Пуллман. При середньому бюджеті в $75 мільйонів у прокаті картина змогла зібрати $800 мільйонів! Зняв першу частину режисер Роланд Еммеріх, за що був нагороджений преміями “Хьюго” і “Сатурн”.