Кхал Дрого повертається? Навряд чи можливе повноцінне повернення цього персонажа в серіал, однак на знімальний майданчик нового сезону “Гра престолів” він все ж заскочив. Безліч фотографів активно стежать за зйомками 6-го сезону серіалу і тільки помітивши щось цікаве – миттю викладають це в Мережу. Завдяки одному з таких фото з’явилася інформація і про повернення в стрічку Джейсона Момоа, який грає в героя Кхала Дрого.

Гострозорі шанувальники телесеріалу “Гра престолів” не могли прогледіти на фотографії мініатюрну Емілію Кларк (Дейєнеріс Таргарієн) і величезного “качка” Джейсона Момоа (Кхал Дрого).

Дейєнеріс Таргарієн і Кхал Дрого

Дейєнеріс Таргарієн і Кхал Дрого

Кхал Дрого був убитий за сюжетом ще на самому першому сезоні серіалу, більше того, його тіло було спалено, так що не варто розраховувати, що герой повноцінно повернеться в серіал. Але що можна сказати з упевненістю, Кхал Дрого точно буде миготіти в флешбеках “Ігри престолів”.

В цілому шостий сезон “Ігри престолів” вимальовується вже дуже інтригуючим через достаток персонажів, які або загинули, або перебували на межі загибелі. Мова йде про Кхала Дрого, Неда Старка і, звичайно ж, Джона Сноу.