Якщо ви потрапили в рейтинг Forbes, значить ваші справи йдуть просто чудово. Одне з найавторитетніших видань світу щорічно складає безліч рейтингів з самими богами акторами, музикантами і діячами інших сфер. У даному випадку ми розглянемо рейтинг з найбільш високооплачуваними музикантами у минаючому 2015 році.

Лідером в даному рейтингу 2015 року стала популярна співачка Кеті Перрі, за підрахунками Forbes, вона всього за рік заробила $135 мільйонів! Таку величезну суму грошей Перрі змогла заробити завдяки безлічі рекламних контрактів і гастрольному туру.

На думку співачки, пройшли вже ті часи, коли головним завданням музикантів був запис пісень і альбомів. Тепер ці завдання є лише частиною їх професії. Про це Перрі розповіла в інтерв’ю Forbes.

Британська поп-група One Direction

Британська поп-група One Direction

Друге місце в рейтингу зайняв поп-гурт із Британії One Direction. Музиканти протягом 2015 року стали багатшими на $130 мільйонів. Група обігнала свого найближчого переслідувача Гарта Брукса на $40 мільйонів. Дохід кантрі-виконавця склав $90 мільйонів.

На четвертому місці розмістилася чарівна співачка Тейлор Свіфт$80 мільйонів, легендарна група The Eagles замкнула п’ятірку найбільш високооплачуваних музикантів з доходом $73,5 мільйонів за рік.

Легендарний гурт The Eagles

Легендарний гурт The Eagles

У решту п’ятірки увійшли:

6. Келвін Харріс – $66 млн;
7. Джастін Тімберлейк – $63,5 млн;
8. Шон Diddy Коумз – $60 млн;
9. Fleetwood Mac – $59,5 млн;
10. Леді Гага – $59 млн.

Адель

Адель

У Forbes відзначили, що в рейтинг не потрапила одна з найбільш популярних співачок у світі – Адель, її альбом “25” на даний момент б’є всі рекорди продажів. Фінансові досягнення співачки врахують в рейтингу наступного року.