Дані компанії LMC Automobile свідчать, що за підсумками перших шести місяців 2016 року, світовий ринок авто трохи виріс. У першому півріччі минулого року продажі автомобілів були нижче на 3.6 відсотка.

У період з січня по червень поточного року в світі продано 45,9 млн автомобілів. Продажі сегмента легкових і легкових комерційних авто піднялися на 5.5 відсотків, за цей період було реалізовано 8 млн подібних транспортних засобів.

Найкраще транспортні засоби продаються на китайському ринку, де за перші 6 місяців року було продано 12.9 мільйонів авто. Це на 7.6 відсотків більше, ніж за підсумками аналогічного періоду минулого року. На другому місці ринок США, показники якого виросли на 1.5 відсотка і склали 8.6 млн авто.

Ринок авто в першому півріччі 2016 року зріс на 3.6 відсотка

Ринок авто в першому півріччі 2016 року зріс на 3.6 відсотка

Зросли продажі і в західноєвропейських країнах, де за цей період було продано 8.4 млн транспортних засобів. Цей показник на 8.5 відсотків перевищує минулорічний показник першого півріччя.

Однак, в східноєвропейських країнах спостерігається падіння продажів на 1.3 відсотка. Кількість проданих авто залишається катастрофічно низьким і за перші 6 місяців склало всього 1.8 мільйонів авто.