Команда редакції Епізод.ua

Сайт epizod.ua був створений в липні 2015 року.

EPIZOD™ – є зареєстрованою торговою маркою в Україні. За період своєї активності сайт запрацював на трьох мовах: українська, російська, англійська. Мета – збільшити цільову аудиторію, розширити можливості контенту й створити його більш відкритим.

Епізод – інформаційний портал, що висвітлює новини та події не тільки в Україні, але й у світі. Він працює в режимі non-stop. Редактори сайту відслідковують найважливіші новини й намагаються їх висвітлювати першими.

Над створенням сайту працює молода і творча команда. На сайті розміщуються матеріали в категоріях: Україна і Світ, Наука, Техніка, Життя, Культура та Шоу-бізнес.

Епізод – це молодий проект молодої команди, яка постійно знаходиться в пошуку нових креативних ідей. Для нашої команди головне, щоб задоволення від роботи отримувала як сторона відвідувачів, так і команда редакторів сайту.

Ми завжди готові до співпраці, порад й рекомендацій для покращення нашої роботи. Нам дуже важлива ваша думка info@epizod.ua.

 • Андрій Стецюк

  Головний редактор. Відповідає за актуальний інформаційний контент та загальну концепцію сайту. Організовує роботу редакційної команди.
  andrey@epizod.ua

 • Ілля Лотоцький

  Редактор сайту. Цікавиться новими технологіями, слідкує за спортивним життям, а також читає наукові статті та журнали.
  ilya@epizod.ua

 • Олександр Савченко

  Спортивний оглядач сайту. Цікавиться останніми новинами світу шоу-бізнесу, знає толк в автомобілях.
  alex@epizod.ua

 • Вікторія Доліч

  Редактор рубрики Шоу-бізнес. Завжди в курсі зіркових скандалів, пліток та життя відомих людей.
  viktoria@epizod.ua

 • Ірина Завіновська

  Коректор сайту. Відповідає за дотримання загальної редакційної політики. Здійснює вичитку текстів перед їх публікацією, пошук і виправлення помилок.
  korrector@epizod.ua

Інформація про компанію:

Місцезнаходження: Україна, м. Черкаси,
вул. Смілянська 33 (вхід з Гоголя)

Телефони: +38 067 760-86-25, +38 0472 544-044

Для агентств: info@epizod.ua

Технічна підтримка: support@epizod.ua